چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

اخبار
1395/03/18 08:54

حسین‌زاده: استراتژی اصلی بانک ملی ایران، خدمت به مردم است

حسین‌زاده: استراتژی اصلی بانک ملی ایران، خدمت به مردم است

حسین‌زاده مدیر عامل جدید بانک نیز ضمن خیر مقدم به وزیر امور اقتصادی و دارایی و مسئولان بانکی کشور گفت: ابتدا لازم می‌دانم که از زحمات و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر دکتر همتی در مدت مسئولیت ایشان در بانک تقدیر کنم و موفقیت ایشان در مسئولیت جدیدشان را از خداوند متعال خواهانم .
همچنین از حسن اعتماد وزیر محترم اقتصادی و دارایی نسبت به خود تقدیر می‌کنم و امیدوارم که بتوانم پاسخگوی این اعتماد باشم و با پیش‌بردن اهداف بانک ملی ایران جوابگوی خون شهدا و جانبازانی باشم که در راه اعتلای کشور جمهوری اسلامی ایران از جان خود دریغ نکردند.
وی افزود: استراتژی اصلی بانک ملی ایران تکریم ، احترام و ارائه خدمات با کیفیت بالا به مردم است که این مهم با حمایت از تولید ، پشتیبانی از صنایع کوچک و کمک به اشتغال زایی میسر خواهد شد. مواردی که بر شمردم در واقع چکیده فرمایشات مقام معظم رهبری است که در قالب اقتصاد مقاومتی بعنوان راهنما و چارچوب توسعه اقتصادی کشور ترسیم فرموده اند و ریاست محترم جمهوری در سخنان خود عملی نمودن آن را مورد تاکید قرار داده اند که توسط وزیر محترم امور اقتصادی و دارائی راه های اجرائی نمودن اقتصاد مقاومتی ، ابلاغ و دستگاه های دولتی به اجرای صحیح آن مکلف شده اند . در بانک ملی ایران نیز موارد مذکور در سرلوحه امور مدیران و کارکنان خدوم این بانک قرار گرفته است و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از جان و دل می کوشند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
رویدادها
گالری تصاویر