به پایگاه اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان خوش آمدید.

تحول بر مبنای نو آوری3

 

مدیریت منابع انسانی

استراتژی استخدام در مدیریت منابع انسانی شرکت، شناسایی و جذب کارکنان مناسبی است که از شایستگی، مهارت، دانش و پتانسیل‌های لازم برای پاسخ به نیازهای فعلی و آتی سازمان برخوردارند.

 بدین منظور ، برنامه‌ریزی استخدام در این شرکت به شیوه‌ای معقول و منطقی طراحی گردیده تا ضمن جلب نظر مناسب‌ترین افراد جامعه، توانایی شرکت را در انتخاب گزینه‌های نیروی انسانی بهتر، متناسب با ظرفیت‌های شرکت، بالاتر ببرد. بنابراین استفاده از رویکردهای خلاقانه در فرآیند استخدام و شناسایی عوامل جذاب در ایجاد انگیزه برای پیوستن افراد خبره و کاردان با پتانسیل بالا به شرکت، از جمله رویکردهای مدیریت منابع انسانی شرکت است. به‌گونه‌اي كه نيازهاي نيروي انساني با دقت، صحت و بصورت علمي و مطمئن در راستاي تحقق اهداف شرکت و در موعد مقرر تأمین و مکانیزم‌های علمی مدیریت منابع انسانی در حوزه برنامه‌ریزی تأمین نیروی انسانی، بصورت کاربردی در شرکت جاری و اجرا می‌گردد.

این شرکت با بکارگیری نیروهای متخصص، با تجربه و کارآمد در زمینه‌های مهندسی، سرمایه‌گذاری، اقتصادی، مالی، منابع انسانی و مدیریت و با رویکرد توسعه و توانمندسازی این نیروها به عنوان اصلی‌ترین و با ارزش‌ترین سرمایه در مسیر تعالی و موفقیت گام برمی دارد.