آخرین اخبار شرکت

به مناسبت هفته ارتباطات؛ نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی «وبانک» برگزار شد

نشست مدیران روابط عمومی گروه توسعه ملی با حضور مدیرعامل این شرکت، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری وتوسعه صنایع سیمان(سیدکو)، نشست مدیران روابط عمومی هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه گروه توسعه ملی در محل این شرکت با حضور مدیرعامل، مدیر روابط عمومی گروه توسعه ملی و جمعی از مشاوران مدیرعامل برگزار شد.

در این نشست، حسین مدرس خیابانی به موضوع اهمیت روابط عمومی در تکمیل زنجیره کارکرد مجموعه گروه توسعه ملی اشاره کرد و گفت: باور ما این است که روابط عمومی به عنوان بازوی توانمند گروه توسعه ملی به شمار می‌رود و واحدهای روابط عمومی باید از یک کارکرد زینتی در سازمان فاصله گیرند.

وی با بیان اینکه اکنون در یک جنگ تمام عیار رسانه‌ای هستیم و باید تصویری در فضای رسانه­ای از طریق محتوای مکتوب و چندرسانه‌ای ارائه شود، که یارای رقابت با دشمنان مسلح و توانمند را داشته باشد افزود: در این جنگ ترکیبی، توانستیم اوضاع اقتصادی کشور را به نحوی پاسداری کنیم، اما به فرموده رهبر معظم انقلاب، در جنگ رسانه‌ای موفق نبوده‌ایم و در خوشبینانه‌ترین حالت،فقط پاسخگو هستیم و در این جنگ باید مجهز به ابزارهای پرقدرت رسانه ای شویم.

در این نشست همچنین مدیران روابط عمومی شرکت های زیرمجموعه گروه توسعه ملی به ایراد نکاتی در خصوص الزامات بهبود عملکرد واحد روابط عمومی پرداختند.

روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
این مطلب را به اشتراک بگذارید!